*03.11.2014

26. listopad 2010

Třebíč

Odpolední setkání uživatelů a bývalých uživatelů střediska

Středisko rané péče Třebíč pořádá odpolední setkání pro rodiny s dětmi. Program bude připraven pro děti i rodiče a doplněn o přednášku „Plavání dětí a kojenců“

 

 

Ostrava

„Domov je doma“ výstava v Domě kultury města Ostravy do 30.11

Výstava Střediska rané péče SPRP Ostrava pořádaná v rámci kampaně Týden rané péče, nabízí pohled do rodin s dětmi se zrakovým postižením a představuje veřejnosti službu rané péče určenou právě těmto rodinám.

 

České Budějovice

Koncert absolventů

Středisko SPRP České Budějovice Vás zve na koncert.

Kde: Hudební škola Yamaha - Na sadech, České Budějovice, od 17:00

 

Výstava fotografií

Středisko SPRP České Budějovice Vás zve na výstavu fotografií. Kde: Café Ambient, Náměstí Přemysla Otakara II., České Budějovice. Fotografie si zde můžete prohlédnout do 28.11.2010.

 

 

Praha

FRPSP Tamtam Praha – Týden se znakující obsluhou

Středisko rané péče Tamtam Praha Federace rodičů a přátel sluchově postižených, o.s. Vás zvou na příjemné posezení a možnost objednat si dobrou kávu ve znakovém jazyce. Kde: Dobrá trafika Korunní 42, Praha 2.

     

 

Brno

Prezentace rané péče

Středisko SPRP Brno Vás srdečně zve do zábavného parku Bongo, kde se můžete seznámit s ranou péči a zažít si seminář „Nevidím“ .

 

Metodické centrum Společnosti pro ranou péči - „ Jak komunikovat s rodiči a kolegy, když…“

Metodické centrum Společnosti pro ranou péči pořádá pro porodní asistentky přednášku a workshop, co mohou a mají dělat, pokud se miminko narodí postižené nebo zdravotně ohrožené. Kde: UNIPA A-centrum, Vítkova, Praha 7 – Karlín, a to od 14:30 – 16:30.

 

 

Olomouc

Den otevřených dveří

Středisko SPRP Olomouc Vás zve na Den otevřených dveří.

Kde: Středisko SPRP Olomouc, Střední novosadská 52, 779 00 Olomouc, od 9:00 – 14:00