*03.10.2014

22. listopad 2010

Brno

ČT1 Dobré ráno

K. Polanková a P.Zubalíková budou prezentovat ranou péči na ČT1 v pořadu Dobré ráno, které je vysíláno od 7:00 – 9:00.

 

Přednáška na Masarykově universitě, Brno

Pondělí 22.11.

Středisko SPRP Brno, Tamtam Olomouc, Dorea pořádají přednášku pro studenty Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

 

 

Frýdek – Místek

“Domov je doma“ výstava 2.

kavárna Empatie, Frýdek Místek, ul. Frýdlantská 150

Výstava Střediska rané péče SPRP Ostrava pořádaná v rámci kampaně Týden rané péče, nabízí pohled do rodin s dětmi se zrakovým postižením a představuje veřejnosti službu rané péče určenou právě těmto rodinám.

 

Kulatý stůl pro odborníky pracující s rodinou dětí s postižením

Cílem kulatého stolu je zkvalitnění péče o dítě s postižením a jeho rodinu Chtěli bychom vytvořit prostředí pro vzájemné prostředí přínosů zdravotnických, pedagogických a sociálních služeb. O tomto a mnohém dalším si budeme povídat v kavárně Empatie na ul. Frýdlantské 150, ve Frýdku-Místku.

pozvánka

 

 

Bohumín

„Raná péče a problematika odchylek ve vývoji dětí“.

Raná péče SALOME pořádá v Mateřské centrum Slůně, Nerudova 1040, 735 81 Bohumín, od 10:00 besedu na téma „Raná péče a problematika odchylek ve vývoji dětí“.

 

 

Praha

FRPSP Tamtam Praha – seminář pro pracovníky Krajského úřadu Karlovarského kraje

Středisko rané péče Tamtam Praha Federace rodičů a přátel sluchově postižených pořádá seminář pro pracovníky Krajského úřadu Karlovarského kraje. Kde: Krajská knihovna v Karlových Varech – společenský sál, Závodní 378/84, Karlovy Vary. Program 10:00 – 12:00 představení rané péče pro rodiny dětí se sluchovým a zrakovým postižením, 12:00 – 16:00 Workshop – ukázky pomůcek a činností pro děti

 

FRPSP Tamtam Praha – Týden se znakující obsluhou

Středisko rané péče Tamtam Praha Federace rodičů a přátel sluchově postižených, o.s. Vás zvou na příjemné posezení a možnost objednat si dobrou kávu ve znakovém jazyce. Kde: Dobrá trafika Korunní 42, Praha 2.

 

 

Olomouc

Prezentace rané péče

Středisko SPRP Olomouc, Educo Zlín, Tamtam Olomouc Vás zvou na prezentaci rané péče.

Kde: nemocnice T. Bati ve Zlíně, oddělení pediatrie a neonatologie od 13, 00 – 15,00

 

 

Ostrava

„Domov je doma“ výstava v Domě kultury města Ostravy od 22.11. do 30.11.

Pondělí 22.11.

Výstava Střediska rané péče SPRP Ostrava pořádaná v rámci kampaně Týden rané péče, nabízí pohled do rodin s dětmi se zrakovým postižením a představuje veřejnosti službu rané péče určenou právě těmto rodinám.

 

“Kafe jinak“ ve Staré aréně

Kavárna Staré arény „zahalí do tmy“, lépe řečeno návštěvníci si s klapkami na očích budou moci vychutnat kávu i jiné občerstvení a zažít si, jaké je to nevidět. Sami „uvidí“, že kafe potmě chutná jinak… Součásti je promítání filmu o stimulaci zraku (za odměnu, bez klapek:)).

Kdy a kde: 11:00 -19:00, Stará aréna (28. října 23, Masarykovo náměstí, 702 00, Ostrava)

pozvánka

 

 

Hradec Králové

Den otevřených dveří Sluníčka

Středisko rané péče Sluníčko Vás srdečně zve na Den otevřených dveří.

Více v pozvánce

 

 

České Budějovice

Výstava fotografií a seminář

Středisko SPRP České Budějovice Vás zve na výstavu fotografií a seminář do Café Ambient, Náměstí Přemysla Otakara II., České Budějovice, od 9:00, za účasti studentů VOŠ Bílá vločka. Fotografie si zde můžete prohlédnout do 28.11.2010.